​ ​

Nieablacyjny Resurfacing

Nieablacyjny Resurfacing

Zabieg nieablacyjnego resurfacingu służy redukcji i usuwania powierzchownych niedoskonałości skóry. W przypadku tego zabiegu, nie dochodzi do usuwania tkanek – po skończonym zabiegu naskórek jest nienaruszony. Skóra poddana zabiegowi jest naświetlana i dochodzi do nagrzania głębszych warstw skóry właściwej w wyniku czego dochodzi do przebudowy włókien kolagenowych. Zabieg skierowany jest do osób, które borykają się z problemem blizn i rozstępów, a także pragnących zredukować zmarszczki.

Zabiegi nieablacyjne umożliwiają bardzo szybki powrót do pełnej funkcjonalności. Naturalne procesy gojenia się ciała tworzą nową, zdrową tkankę, która wypełnia kolumny uszkodzone przez koagulację. Efektem końcowym jest zdrowsza, młodziej wyglądająca skóra.

Wazne informacje

Efekty

poprawa jędrności, gęstości i elastyczności skóry, likwidacja lub znaczne spłycenie zmarszczek, zmniejszenie problemu wiotkości skóry, usprawnienie naturalnych procesów gojenia, odnowy i regeneracji skóry, zwiększenie wytrzymałości skóry na rozciąganie, ograniczenie skłonności do powstawania zmarszczek strukturalnych, mimicznych i grawitacyjnych, wyraźne odmłodzenie, odświeżenie i odżywienie cery.

Przeciwwskazania

Przeciwskazania świeża opalenizna (około 4 tygodnie) stosowanie samoopalaczy (tydzień przed zabiegiem) ciąża, karmienie piersią epilepsja, nieuregulowana cukrzyca aktywna opryszczka w miejscu zabiegowym przyjmowanie leków i ziół fotouczulających (przynajmniej około 3 tygodnie przed zabiegiem) terapia retinoidami (witamina A) bielactwo (dotyczy obszaru zabiegowego) nowotwory rozrusznik serca niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne i operacje (około 1 miesiąc) przyjmowanie witaminy C (około 3 dni przed zabiegiem) botox i wypełniacze (minimum jeden tydzień od zabiegu) skłonność do bliznownówców, keloidów stosowanie kosmetyków z kwasami, substancjami ziołowymi, retinolem oraz świeżo wykonane peelingi

Częstotliwość

1 zabieg raz na 3-4 tyg

Cennik

Zabieg Część ciała Cena Czas trwania
Nieablacyjny Resurfacing twarz + szyja 350 zł 45 min
Nieablacyjny Resurfacing dekolt 300 zł 30 min
Nieablacyjny Resurfacing twarz + szyja + dekolt 600 zł 1h 15 min
Nieablacyjny Resurfacing - pakiet 5 zabiegów twarz + szyja 1400 zł 45 min