​ ​

Peeling węglowy

Peeling węglowy

Peeling węglowy jest bezpieczną i skuteczną metodą niwelowania rozszerzonych porów, drobnych linii, przebarwień i zmian trądzikowych. Na skórę aplikujemy preparat węglowy (zewnętrzny chromofor), stanowiący cel dla wiązki laserowej, która rozgrzewa i dokładnie złuszcza skórę, wygładzając i znacznie poprawiając jej strukturę. Pozwala na pozbycie się podskórnych krostek, zaskórników i zalegających zanieczyszczeń.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Do kilku godzin po zabiegu skóra może być lekko napięta i zaczerwieniona. Zaleca się jego wykonywanie okresie jesienno-zimowym, w celu uniknięcia powikłań związanych z ekspozycją na promienie UV uwrażliwionej laserem skóry.

Wazne informacje

Przeciwwskazania

Przeciwskazania świeża opalenizna (około 4 tygodnie) stosowanie samoopalaczy (tydzień przed zabiegiem) ciąża, karmienie piersią epilepsja, nieuregulowana cukrzyca aktywna opryszczka w miejscu zabiegowym przyjmowanie leków i ziół fotouczulających (przynajmniej około 3 tygodnie przed zabiegiem) terapia retinoidami (witamina A) bielactwo (dotyczy obszaru zabiegowego) nowotwory rozrusznik serca niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne i operacje (około 1 miesiąc) przyjmowanie witaminy C (około 3 dni przed zabiegiem) botox i wypełniacze (minimum jeden tydzień od zabiegu) skłonność do bliznownówców, keloidów stosowanie kosmetyków z kwasami, substancjami ziołowymi, retinolem oraz świeżo wykonane peelingi

Częstotliwość

1 zabieg co 4 tyg

Cennik

Zabieg Część ciała Cena Czas trwania
Peeling węglowy twarz 400 zł 45 min
Peeling węglowy twarz + szyja + dekolt 600 zł 1h 15 min
Peeling węglowy - pakiet 3 zabiegów twarz + szyja + dekolt 1500 zł 1 h 15 min
Peeling węglowy - pakiet 3 zabiegów twarz 1000 zł 45 min