​ ​

Manicure kosmetyczny z hybrydą

Manicure kosmetyczny z hybrydą

Manicure z malowaniem hybrydowym różni się od tradycyjnego tym, że każdą warstwę lakieru (bazę, kolor, top) utwardzamy pod lampą UV lub UV LED. Utwardzanie lakieru w lampie skutkuje tym, że paznokcie są suche tuż po zakończeniu zabiegu. Lakier hybrydowy jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Utrzymuje się na paznokciach do 3 tygodni,

Wazne informacje

Wskazania

Hybryda jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które z jednej strony chcą mieć gwarancję nieskazitelnie pięknych paznokci, a z drugiej nie mają zbyt wiele czasu na częste odwiedzanie kosmetyczki.

Przeciwwskazania

Hybryda nie jest zalecana w określonych sytuacjach, które dotyczą zakażeń grzybami i drożdżami. Zanim nałożymy hybrydę, konieczne jest wyleczenie tych infekcji na paznokciach. Hybrydę wyklucza również stan zapalny z ropą. Na hybrydę powinny również uważać osoby, które borykają się z różnego rodzaju alergiami. Alergie mogą być wywołane przez różne preparaty stosowane w trakcie nakładania manicure i zawarte w nich substancje. Manicure hybrydowego nie należy również nakładać na zniszczoną płytkę. Należy pamiętać, że paznokcie powinny być zadbane i zregenerowane.

Częstotliwość

1 zabieg raz na 2-3 tyg

Cennik

Zabieg Część ciała Cena Czas trwania
Manicure kosmetyczny z hybrydą dłonie od 90 zł 1h